İzmir
0(232) 404 5 404
izmirbuderusservisi@gmail.com

Üçyol Buderus Servisi

Buderus Kombi - Isı Pompası - Kazan Servisi

Üçyol Buderus Servisi

Contents

Üçyol buderus servisi, kombi bakım, onarım ve petek temizliği konusunda sizlere destek sağlamaktadır. Pazar günü dahil haftanın her günü hizmet veriyoruz. Kombinin kullanımı ile birlikte oluşan ihtiyacı karşılamak için buradayız. Üçyol buderus servisi 0(232) 404 5 404 iletişim numarasını arayıp ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kombiler gazla çalışan cihazlar olduğu için el sürmek sakıncalıdır. Beyaz eşya ve ya klima gibi sanmayın. Onlarda fikriniz varsa bir deneyip gözlemleyebiliyorsunuz. Ancak kombide riskli bir hareket hayatınıza bile mâl olabilir.

Mesela kombinin alt tarafında gaz vanası var. İçinde ise ona bağlı bölümler var. Siz içeriden bir şeye bakayım derken gaz vanasını gevşetirseniz sürekli gaz kaçırmaya başlar. Gaz kaçarken kesinlikle ses gelmez ve bu yüzden anlayamazsınız. Bu riskli bir duruma sokar.

Konusunda uzman değilseniz el sürmeyin. Hatta siz değil de “ben anlarım” şeklinde söyleyen tanıdığınıza dahi baktırmayın. Çünkü kombi başka bir konudur. Beyaz eşya ve klimada çok profesyonel olan birisi kombide sıfırdır. Eğer kombi konusunda tecrübesi yoksa olmaz. Çünkü başka kulvardır.

En doğru tercih üçyol buderus servisi aramaktır. Arayıp destek almaktan çekinmeyin. Telefonda verilecek bir bilgi varsa söyleriz. Mesela bazen su barı düşüyor ve bu yüzden kombi çalışmıyor. Bunu tarifle yapabilirsiniz. Eğer bunun dışında kalan bir durumsa kesinlikle ellemeyin. Bu şekilde olursa servis yönlendirmemiz daha sağlıklı olacaktır.

Memnuniyeti her zaman yüksekte tutma anlayışını kendimize benimsedik. Bu yüzden en doğru hizmeti alacağınızdan şüphe olmasın. Üçyol buderus servisi her daim ulaşılabilirdir. Ne zaman ararsanız arayın randevu alırsınız. Aynı gün servis imkanı sağlarız.

Özellikle kış mevsiminde kombi 2 saat bile çalışmasa evin sıcaklığı düşer. Daha önce sıcak olan evin derecesi düşünce kolay hissedilir. Sizin bu boşlukta uzun süre durmanızı biz de istemeyiz. Bu sebeple üçyol buderus servisi çok kısa sürede konutunuza gelecektir. Geldiği ilk seferde de arızayı sonlandırmak için elimizden ne geliyorsa yaparız.

üçyol buderus servisi

Üçyol Buderus Kombi Servisi

Kombi denilince akla gelen ilk markalardan biridir. Buderus’un tarihi 1731 yılına kadar dayanıyor. Çok köklü bir firmadır. Bu işin atası desek yanlış olmaz. Ocaklar, sobalar, radyatörler ve daha nicelerini üretip sattı. Bu yüzden kombi alınırken en çok önerilen markalardan biridir.

Uzun yıllardır bosch markası ile birlikte kombi üretimi yapıyor. Sadece kombi konusunda birliktelerdir. Bosch buderus kombisi ışısan olarak geçiyor. Kombileri birebir aynıdır. Bosch markasının kalitesi zaten belli. Güven ve parça kalitesi hep yüksek seviyelerdedir. Buderusla birlikte çok iyi işler yapıyorlar.

Kombi alırken nelere dikkat etmeliyiz?

 • Yakıt tasarruflu olması
 • Parça kalitesinin yüksek olması
 • Servis ekiplerinin fazla olması
 • Servis kalitesi
 • Satış sonrası müşteri desteği
 • Güvenilirlik

Bu yazılanları hafife almayın. Ürünü satıp arkasında durmayan çok firma var. Hatta ürünü satıp fabrika ve servisleri kapatan kombi markaları dahi var. Bir ürün alırken köklü firmadan ve ya şubesi çok olandan almak en mantıklısıdır. Mesela üçyol buderus servisi bölgenin her yerine anında hizmet verebilir.

Kombide parça kalitesi çok önemlidir. Neden çok önemlidir? Kombi parçaları azımsanmayacak ölçüde pahalı olabilir. Bazen ufacık parça diye gördüğümüz bile ciddi maliyete sahip olabiliyor. Ani bir bozulma ile sizi üzecek duruma sokmasın istiyorsanız en başından sağlam olanı seçiniz.

Bunu elbette normal kullanıcılar bilemez. Teknik bilgisi olmayan kullanıcılar parçanın kalitesine yorum yapamaz. Bayi ve servisler ürününü satmak için överler. Tabi buna da güven olmaz. O yüzden daha önce kullanan yani tecrübe etmiş kişilerin yorumları daha önem arz eder. Bunlara odaklanarak seçim yapmanız daha iyi olur.

Kombide yoğuşmalı ve hermetik yani yoğuşmasız seçenekleri var. Satıcının diline elinde hangisi varsa pazarlayabilir. Üçyol buderus servisi olarak farkını söyleyelim. Yoğuşmalı olanlar içeriye gönderdiği gazın büyük bölümünü tekrar geri döndürerek 2. Kez kullanabilir. Bu şekilde yakıttan tasarruf sağlanır. Ancak evin metre karesi düşükse hızlı döner ve çiğ gaz olarak dışarıya atılır. Bu yüzden 120metre kare üstü yerlere yoğuşmalı, altında ise hermetik taktırmanızı öneririz.

Üçyol Buderus Kombi Bakım

Kombilerde bakım yaptırmak tercih değil zaruri bir ihtiyaçtır. Kombi bakım cihazınızın az yakması ve tam performanslı çalışması için şahane bir hizmettir. Gaz fiyatları bu denli artmışken ne diye fazla yakasınız? Zaten bakım ile %15 tasarruf bile sağlansa neredeyse birçok kişinin kışın 1 aylık tasarrufuyla bakım ücreti eşit olur. Ayrıca daha fazla ısınma elde edersiniz.

Üçyol buderus servisi kombi bakımını yılda 1 defa öneriyor. Özellikle kış öncesi kombiyi peteklerde çalıştırmadan önce yaptırın. Hiç çalıştırmadan uzman kombi teknisyeni gelerek kombiyi devreye alsın. Parçaları tek tek ısıtmasını sağlasın. Yoksa siz çalıştırdığınızda parçalar aniden çalışır ve yük biner. Bu şekilde arıza yapan çok kombiye tanık olduk.

Bakım yapılmadı diye kombi arıza yapacak diye bir kaide elbette yok. Ancak bu oran en azından %5 bile olsa bu da ciddi bir sorun demek. O arıza yapan %5 içerisinde varsanız, sizin için büyük sorun. Makul kombi bakım ücretinden kaçıp, yüksek parça bedeline mahkum olmayın.

Üçyol buderus servisi arayıp güncel bakım fiyatlarını telefondan alabilirsiniz. Böylece eve gelince sürpriz yaşamazsınız. Önceden bedeli bilirsiniz. Ekstra bir şey çıkma söz konusu değildir. Telefonda verilen fiyat ne ise o alınır. Üstüne işçilik, servis ücreti vs kesinlikle ek ücret talep edilmez.

Bölgenin en gelişmiş servisi olarak memnuniyet garantili hizmet veriyoruz. Bazıları gelip kombinin kapağını bile açmadan üstten bezle tozunu alıyor. Bunu siz de yapabilirsiniz. Kesinlikle kabul edilemez ve faydasız bir müdahaledir. Biz kombinin kapağı ve yanma odası açılıp detaylı şekilde bakımı yerine getiririz.

Buderus markasına özel servis hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız tüm parçalar orjinaldir. Yetkili servisten temin ediyoruz. Yapılan her işleme garanti veriyoruz ve bununla ilgili servis formu kesiyoruz. Servis kalitesi olarak hiçbir fark yaşamazsınız. En profesyonel şekilde hizmet alırsınız.

üçyol buderus servisi

Üçyol Buderus Isı Pompası Servisi

Isı pompası her evde bulunan bir şey değildir. Çünkü büyük hacme sahiptir. Bu yüzden daha çok iş yerleri, villa ya da tripleks gibi yerlerde bulunur. Büyük metre kareli alanlar için kullanılır. Kombiden çok klimaya benzerlik gösteriyor. Çünkü kışın ısıtma için kullanılsa da yazın soğutma için kullanmak mümkündür.

Enerjiyi verimli olarak kullandığı için büyük alanlarda tercih edilir. Büyük bir alana klima ya da kombi koyduğunuzda hem yeterli gelmeyip hem de harıl harıl çalışacağından çok fazla enerji tüketir. Ancak ısı pompası az enerji ile geniş alanlara nüfuz eder.

Buderus ısı pompaları özellikle son zamanlarda yaygınlaştı. Usta konusunda herkesin çözebileceği bir sistem değildir. Üçyol buderus servisi ısı pompası için özel ustalar ile çalışır. Bu ustalar sadece ısı pompasına hizmet veriyor. Yani bu konuda tecrübe sahibi olmuşlardır.

Yılda bir defa bakımını yaptırabilirsiniz. Bakım ısı pompasının sağlıklı çalışması için yerinde olacaktır. Hem kontrolleri de sağlanmış olur. Her yıl gözden geçmesinde fayda vardır.

Isı pompası konusunda tecrübelenmiş çok fazla usta yok. Çünkü yaygın bir cihaz değil. Kullanım alanı sınırlıdır. Bu yüzden bünyemizde çalışan ustalar muhakkak tecrübeli olanlardan seçilir. Hata payı gözetmeyiz.

Gelen ustalar en uygun şekilde gereğini yapacaktır. Yapılan işlem ve değişen parça garantimiz altına alınır. İleriki zaman içerisinde herhangi bir sorun olursa tekrar arayınız. Hiçbir ücret alınmadan destek sağlarız.

Üçyol Buderus Kazan Servisi

Duvar tipi kazanlar geniş alanlar için kullanılır. Kombinin büyüğü diyebiliriz. Kombi gibi sıcak su ve peteklere sıcaklık aktarma için kullanılır. Villa, yurt, yatakhane vs gibi yerlerde kullanım alanı bulur. Büyük yerlerde her kat için almak yerine tek bir kazan ile her yere hükmetmek için kullanılır.

Özelliği şu şekildedir; Kullandığı gazı geri dönerken tekrar enerjiye çevirir ve tekrar kullanır. Sonuç olarak yüksek enerji kullanımı sağlar. Büyük alanlar yeterli şekilde ısınmasına rağmen düşük fatura bedeli ödersiniz. Örnek olarak bakacaksanız buderus logomax plus GB172i bir kazan modelidir. Bunu baz alarak inceleyebilirsiniz.

Kapasiteleri ufaktan çok büyüğe kadar mevcuttur. Alanınıza göre tercih sizindir. Konforlu bir sistemdir. Sıcak su da peteklere ısınma da çok kısa sürede ulaşır. Çalışır çalışmaz güçlü bir teknoloji ile anında iletim sağlar. Arıza durumu yaşarsanız hiç merak etmeyin. Üçyol buderus servisi kazan için de desteklerini esirgemez.

Bakım olarak bu da diğerleri gibi yılda 1 defa yaptırmanız sağlıklı olur. Eğitimli ve üstün görev anlayışıyla üçyol buderus servisi ustaları en doğru şekilde yerine getirir. Arıza varsa parça değişimi de oldukça hızlı olur. Günlerce parça bekletmek gibi bir şey olmaz. En kısa sürede yaparız ve kullanımınıza sunarız.

Ne kombide ne kazanda sökerek götürüp tamir etme söz konusu olamaz. Bu ürünlerde arıza ne olursa olsun yerinde yapılır. Çok büyük arıza dahi olsa. Teknolojik arıza çözme ekipmanlarına sahip olduğumuz için yerinde tespit ve onarım yapabiliyoruz.

Bir sorunla karşı karşıyaysanız üçyol buderus servisi arayıp danışın. Eğer telefondan çözülecek bir durumsa bilgi aktarılır. Değilse servis yönlendirip yerinde müdahale ederiz. Amacımız, sorun varsa büyümeden çözmektir.

Üçyol Buderus Arıza Kodları

Kombilerde arıza yaşandığında genellikle uyarı verir. Sadece ilk çıkan kombiler ekransızdır. Onlarda ekran olmadığı için doğal olarak uyarı da gösteremez. Fakat geriye kalan ekranlı kombilerde arıza kodu verir.

Arıza kodları kombiye bakacağımızda öncelik tanıyacağımız yerleri gösterir. Üçyol buderus servisi elemanları öncelikle buraya bakar. Bazen yanıltsa da genellikle doğru sonuca ulaştırır. Mesela yanıltması şu şekilde olur; kombi ateşlemiyor arıza kodu verir ancak kombi su akıttığı için ateşlemiyordur. Su akıtmayı arıza kodu olarak söyleyemez.

Böyle durumlarda Konak üçyol buderus servisi ustaları tecrübeleri sayesinde bağlantıyı kurar. Ayrıca bazı arızalarda kod vermeden çalışmayı keser. Özellikle su ile çalışan parçalarda yapar. Buralarda kombinin çalışmasıyla birlikte test ederek buluruz.

 

Üçyol buderus servisi neler sağlıyor;

 • Aynı gün servis imkanı
 • 2 yıl parça ile işçilik garantisi
 • Kredi kartı ile ödeme yapma
 • Havale ve ya eft ile ödeme yapma
 • Yedek parça tedarik
 • Uygun ücret fiyatlandırması
 • Güvenilir hizmet
 • Tecrübeli buderus teknisyenler
 • Pazar günü dahil haftanın 7 günü açık
 • Yeniden bir arıza olursa ücretsiz servis desteği

Buderus servis aradığınızda en detaylı şekilde her cihazınız için inceleme yapıyoruz. Gerek arıza gerek bakım olsun detaylı kontrol ederiz. Mesela arıza yapılırsa diğer yerlere de bakarız. Çünkü başka yerden arıza verme ihtimali varsa erken müdahale etmek her zaman daha iyidir.

Servis istekleriniz doğrultusunda size yardımcı olmak için buradayız. Bizi yukarıdaki üçyol buderus servisi numarasından arayınız. Haftanın her günü saat 09:00 – 20:00 saatleri arasında açığız. Anında randevu oluşturup aynı gün servis yönlendiririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA